Merhaba Arkadaşlar,

Her sene düzenlenen ve “Staj” ın hakkını bana göre gerçekten kaliteli bir şekilde veren Microsoft’ un Yaz Okulu programı bu sene de devam ediyor.

Aşağıdaki yazı ile başvuru formlarına ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Microsoft Türkiye Yaz Okulu 2013 başvuruları web sayfamız(http://aka.ms/yazokulu) üzerinden 16 Mayıs 2013 öncesine kadar yapılabilecek olup, bunun dışındaki bir yöntem kabul edilmeyecektir. Sonuçlar 23 Mayıs 2013 tarihinde www.fb.com/mskampus adresinden açıklanacaktır.

Yaz Okulu, 12 Ağustos – 6 Eylül 2013 tarihlerinde Microsoft Türkiye İstanbul ofisinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru sahibi programa kabul edildiği takdirde, üzerinde Windows 8 Pro 64 Bit işletim sistemi, Visual Studio 2012 Pro, HyperV kurulu kendisine ait taşınabilir bir bilgisayar ile katılım sağlamayı kabul eder.

Staj programını başarılı bir şekilde tamamlayabilmek için gerekli şartlar:
– Programa 20 iş günü eksiksiz katılmak.
– 16 Mayıs 2013 öncesinde [email protected] adresine göndereceği öneri raporunda (max 2 * A4 sayfa metin)tanımlayacağı yazılım projesini 16 Eylül 2013 tarihinden önce eksiksiz tamamlamak.

Ayrıca yaz okulu 2013’te anlatılan konular üzerine yapılacak dönem sonu sınavında başarılı olanlara Başarı Belgesi verilecektir.

Mümkünse , hakkınızda bilgi alabileceğimiz akademisyenlerin[email protected] adresine akademik referans mektubu yazıp göndermelerini talep ediniz.

Aşağıdaki formda yer alan tüm alanların doldurulması zorunludur. Başvuru sahibi forma girmiş olduğu bilgilerin doğruluğu ile ilgili ortaya çıkabilecek herhangi bir çelişkide başvurusunun / stajınızın iptalini peşinen kabul eder.