@Studentpartner Adresinize Gelen Mail’ leri Başka Bir Mail Adresine İletmek

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere @studentpartner.com email adreslerinize gelen maillerin(aynı zamanda office 365 için herhangi bir mail adresi için de geçerli) kopyasını başka bir email adresine nasıl yollayabileceğinizi göstereceğim.
Öncelikle https://outlook.office365.com/ adresine giriş yaparak email adresi ve şifrenizi giriniz. Eğer ilk defa giriş yapıyorsanız lütfen size özel üretilmiş ilk şifrenizi değiştirin.
Sonrasında sırasıyla şu adımları takip edin:

Sağ üst köşedeki “ayarlar” simgesine tıklayarak açılan yerden “seçenekler” e tıklayın

Screenshot 2013-11-02 15.04.41

 

Ardından 1 kısmında bulunan linke(“Tüm hesaplarınızdan gelen e-postaları tek bir yerden inceleyin” e ) tıklayarak ilgili sayfaya gidin.

Eğer bu mail adresinizi Outlook’ unuza bağlamak isterseniz, gerekli bilgileri 2 kısmında yer alan bağlantıya tıklayarak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Screenshot 2013-11-02 15.07.16

Ardından, 1 kısmında bulunan textboxa @studentpartner mailinize gelen maili hangi mail adresinize yönlendirmek istiyorsanız onu girin. @studentpartner mail adresinizde gelen maillerin bir kopyasının tutulması için altındaki checkboxı işaretleyin.Ve 2 kısmında bulunan “iletimi başlat” butonuna tıklayarak iletimi başlatın. İşlem bu kadar… Eğer isterseniz 3 kısmında bulunan yere tıklayarak mail adresinizi başka bir mail adresine bağlayabilirsiniz..

Screenshot 2013-11-02 15.09.32